Hakkımızda

MakroPack Gıda Vakum Makineleri İmalat ve Satışı

Makropack Vakumd

MakroPack hepinizin izlediği gibi son yıllarda büyük bir atak yaparak marka değerini büyüttü, piyasamızdaki çıtayı yükseltti, dünyaya açıldı.

MakroPack olarak günümüz koşullarında gıda ambalajı üzerine Gıda Vakum Makineleri, ambalaj çözümleri ve ambalaj teknolojileri geliştiren ve üreten genç ama dinamik bir firmadır. Ambalaj çözümleri üretirken ilk hedefimiz, gıdaları tamamen doğal hallerinde, mümkünse katkısız olarak işlenerek ambalajlanmasıdır.

Beslenme konusunda işin püf noktası olarak temiz Gıda’yı temel aldık ve bu yolda ilerliyoruz. İş yaptığımız ve yaşadığımız ortamda doğru yöntemlerle ve tekniklerle paketlenmeyen ürünlerin hem sağlığımızı tehdit ettiğini hem de üreticiyi büyük maddi zarara uğrattığını hepimiz yakından takip ediyoruz.

Müşterimizle masaya oturduğumuzda her şeyden önce onların isteklerini, taleplerini ve beklentilerini tam anlamıyla tahlil ediyoruz. Ondan sonra ürüne göre mümkün olan en uzun raf ömrünü sağlayacak tekniklerle ve olabilecek minimum maliyette çözümler üretiyoruz. Bütün bunları yaparken geleceği de düşünüyoruz.

Dünyadaki gelişmeleri izlerken, MakroPack olarak ihtiyaçlarımız doğrultusunda yeni teknolojiler geliştiriyoruz. Yıllardır bilgi ve deneyimlerimizi kullanarak kendi tasarladığımız makineleri, en küçük parçasına kadar yine kendimiz imal ediyoruz. Ürettiğimiz bütün makineler uluslararası standartlara ve sertifikalara sahip.

MakroPack isminin arkasında 15 yıllık bir deneyim yatıyor. Hem Türkiye’de hem de yabancı ülkelerde pek çok seçkin firmaya makine ve hizmet desteği veriyoruz. Biz ürünümüzü teslim ettikten sonra yatırımcıyı ve üreticiyi kaderiyle, sorunlarıyla baş başa bırakmıyoruz. Satış sonrası 7/24 Destek vermekteyiz.

Çözüm Ortaklarımız

ahmet_cetin_yumurta
dogan_kaymakli_kadayif
fikir_yumurta
siniborek_makropack
yesilyurt-tavukculuk